Nazwa forum

Opis forum


#1 Dzisiaj

 macq144

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany:
Posty: 3
Punktów :   

Witam

Witam. Proszę o wyrażanie opinii na temat schroniska młodzieżowego w  Wetlinie. Ja na jednej ze stron wyczytałem taką infromację: Nasz obiekt położony jest na szczycie Połoniny Wetlińskiej, nie posiada energii elektrycznej, bieżącej wody i kanalizacji, oferujemy warunki schroniskowe dla tzw. "prawdziwych turystów". Czy warto tam jechać? Prosił bym o zdjęcia i opinie na ten temat. Pozdrawiam

Offline

 

#2 Dzisiaj

 agnieszka123

Użytkownik

Skąd: Katowice
Zarejestrowany:
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam

Witam macq144. Sprawa wygląda tak. Jezeli jestes owym "prawdziwym turystą" to nie masz sie czego obawiac.
Ja natomiast mam wiele zastrzezen do owego powiedzmy heh "schroniska".
Po pierwsze: brak dojazdu - aby sie tam dostac trzeba wychodzic pod gore 2 km wedlug mnie gruba przesada.
Po drugie - kwestia wody - woda moze jest ale coz z tego jesli jej temperatura nie przekracza 5 stopni MAsakra!
O toaletach to juz nie mowie. Jednym słowem brud smród i ubustwo. Ja szczerze mówiąc nie kąpałam sie przez tydzien a za potrzeba chodzilam do lasu, ale nie wiem czy dobrze robilam bo chyba sledzil mnie ojciec dyrektor ale nie jestem pewna bo szybko ucieklam.
Po trzecie - brak drzwi w wiekszosci pokoi. Trzeba miec ogromne szczescie zeby trafic na pokój z drzwiami.Zero prywatnosci.!
Po czwarte - brak łózek. Śpi sie na obdartych, obskórnych materacach. Nie mówiąc juz o tym ze na gołej podłodze marmurowej. W nocy potrafi byc baaaardzo zimno, ktore moze byc potegowane przez nieszczelne okna. W wiekszosci pokoi okna sa pozbawione szyb! TAk tak! to prawda niestety.

No musze powiedziec byłam rozczarowana panującymi tam warunkami! Niby cena bardzo niska wrecz najtansza z jaka sie spotkałam. ALe na Boga! takie warunki!!!

Nie chce tu pisac na forum publicznym ale dyrektor kapelan strazy granicznej odziwo!! wydal mi sie bardzo podejrzany. Proponowal mi nawet jak on to okreslił niezobowiąujący zwiazek. Raz nawet przyszedl do mojego pokoju w nocy ale akurat nie bylam sama i cudem mi sie udalo. nastepnego dnia juz mnie tam nie bylo!
Nie polecam!
Jesli ktos tam byl i ma jakies wrazenia i lepiej "poznal" ojca dyrektora to prosze o wpis na forum!Pozdrawiam!

Offline

 

#3 Dzisiaj

zeberka124

Użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam

Witam serdecznie forumowiczów. Jestem miejscowym poławiaczem ryb i mieszkam w niedalekim sąsiedztwie SW Wetlina. Od dłuższego czasu intryguje mnie postawa dozorcy i dyrektora schroniska wycieczkowego. Otóż kilka razy wysyłałem pismo do sanepidu aby zajął się sprawą tego człowieka, lecz nigdy na mój list nie dostałem odpowiedzi. Doszły mnie słuchy że z racji, że jest kapelanem wojskowym to posiada wiele kontaktów ułatwiających mu ten proceder. Zaprasza on swoich znajomych i urządzają imprezy nie zważając na zakłócanie porządku publicznego i ciszę nocną. Żadne moje apele do służb publicznych nie pomagają, myślę, że zajmie się tym ktoś po przeczytaniu tego forum. pozdrawiam i zapraszam do Bieszczad, lecz strzeżcie się noclegu na Wetlińskiej Połoninie

Offline

 

#4 Dzisiaj

robercik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam

witam
Byłem w tym schronisku w październiku 2009 i muszę się całkowicie zgodzić z tym co pisze agnieszka123.
Ogólnie to jest obóz przetrwania:D Co do księdza kapelana to jest jakiś pe**fil.
Kumpel opowiadał, że pewnego wieczoru gdy się obudził zobaczył całkiem nagiego dyrektora który proponował mu
niezobowiązujące pieszczoty (całe szczęście że w oknie nie było szyby to koledze udało się uciec)
Co do warunków to nie ma kokosów
Jak ktoś lubi zimną wodę to tym lepiej dla niego
Najgorsze są te szczury.... mi np taki jeden gryzoń podziurawił torbę i parę ciuchów
Poza tym to jest całkiem nieźle. Brak ubikacji to chyba nie jest żaden problem przecież zawsze przyjemniej jest
się załatwić na łonie natury. Zależy co kto lubi.
Plusem na pewno może być to ze bardzo łatwo można sie zaprzyjaźnić z kolegami kapelana.
Wystarczy 0.5 litra i mamy przyjaciół na dobre i na złe.
Podsumowując polecam to schronisko chociażby z powodu bardzo niskiej ceny do pewnych niedociągnięć zawsze
się można przyzwyczaić.

Pozdrawiam

Offline

 

#5 Dzisiaj

bob marley

Nowy użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam

Witam wszystkich zgadzam sie z moimi przedmowcami a w szczegolnosci z robercikiem ktory wlasnie mowil o szczurach. Doznalem tego uczucia na wakacjach w 2008r. kiedy budzac sie w nocy dobieral sie do moich klejnotow zeby je uchlac. Co prawda posiadaja materace ale zazygane w pizdziet smierdza jakisms konskim lajnem. Na samym koncu chcialbym dodac pare slow o ojcu dyrektorze takiego pedofila nigdy nie widzialem dlatego uprzedzony przez mojego dobrego kumpla spalem pod czujnym okiem aby mnie nie wydziewiczyl.
Zgodze sie jest to najtanszy osrodek wypoczynkowy wybierajac sie na wycieczke aby zwiedzac gory bieszczady
Pozdrawiam Bob marley

Ostatnio edytowany przez bob marley (Dzisiaj )

Offline

 

#6 Dzisiaj

ona

Użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam

WITAM WSZYSCKICH FORUMIACZY

WEDLUG MNIE CALE TO SCHORNISKO TO JEDNA WIELKA  P  O  M  Y  L  K   A  ! ! ! ! ! ! ! !   NIE OSZUKUUJMY SIE ZA NAJNIZSZA CENE MAMY NAJNIZSZY STANDARD

BYLAM TAM WRAZ Z MOJA KLASA 3 TYGODNIE TEMU... NA SAMYM WEJSCIU COS MI SIE NIE PODOALO - ODRAZAJCA OBSLUGA W POSTACI JAKIEGOS PASTORA CZY JEBANEGO  MNICHA WIDZIALAM GRZYB NA SCIANIE A NAJGORZY BYL SMOROD KTORY CZUC BYLO NAWET NA ZEWNATRZ - WSZYSTKIE MOJE CIUCHY SMIERDZIALY !!!!

NAJBARDZIEJ ROZBRAJAJACE BYLO WYZNACZNIE PRZEZ PASTORA SPRZATACZY BRUDNYCH,ZAGRZYBIALYCH, OBESRANYCH I OBLANYCH UBIKACJI... ZASCHNIETE WYMIOCINY WOOKOL TOALETY WARAZ Z INNYMI NICZYSTOSCIAMI W POSTACI MOCZU, ODCHODOW ORAZ BLOTA  -  ODAZAJACE A CO NAJGORZE ZE JEST TO POD PRZMUSEM BO W PRZECIWNYM RAZIE MIELISMY OPUSCIC ""CHRONISKO"" BEZ ZWROT ZALICZKI KTORA WCZESNIEJ NASZA KLASA WYSLALA

JEDEN Z KOLEGOW KTORY POSZEDL ZALATIC GRUBSZA SPRAWE DO WC, GDY WYPOCIL SIE CALY I ZROBIL TO CO TRZEBA, POWSTAWSZY I ODWROCIWSZY SIE W STRONE MUSZLI ZAUWAZYL WIELKIEGO, SPASIONEGO, OWLOSIONEGO SZCZORA KTORY DELEKTOWAL SIE JEGO STOLCEM - BYNAJMNIEJ TAK OPOWAIADALI CHLOPCY Z NADZEJ GRUPY

ZGADZAM SIE ZE WSZYSTKIMI POPRZEDNIMI POSTAMI - CO PRAWDA JA NIE MIALAM DOCZYNIENIA Z MNICHEM ALE SLYSZALAM COS O NIM...

OGOLNIE NIE POLCEM, WOLALBYM DOPLACIC 15 ZLOTYCH WIECEJ NA DZIEN I SPAC W LUZKU, KORZYSTAC Z CZYSTEJ LAZIENKI Z CIEPLA WODA, I SPAC PRZY ZAMKNIETYCH DRZWIACH SPOKOJNIE ZE NIKT NIE UKRADNIE MOICH CIUCHOW, TEEFONU CZY KOSMETYKOW

Offline

 

#7 Dzisiaj

sebek89

Nowy użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witam

Witam, miałem parę zdjęć z tego schroniska, lecz nie mogę ich teraz znaleźć, przedstawiały one mniej więcej wybite okna czy pokoje przypominające więzienia z filmów ! Puste cztery kąty i brudne ściany, marmurowa podłoga i pleśń na suficie.. Nie chce tutaj nawet opisywać toalety, warunki jak dla zwierząt, widze że dyrektor był opisany wyżej więc nie chce najeżdzac na tego pedała... Ja tam nie jadłem wolałem nie ryzykować, już nigdy nie zdecyduje się za taką cenę czegokolwiek wynająć, lepiej już pod namiotem ...

Offline

 

#8 Dzisiaj

 agnieszka123

Użytkownik

Skąd: Katowice
Zarejestrowany:
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam

Witam
Sądząc po liczbie odpowiedzi widze ze nie jestem sama i niee tylko ja czuje sie zazenowana tym lokalem.
Mysle ze brak cieplej wody czy tez łożek jest niczym w porównaniu z przymusowym odmawainiem różańca po obiadokolacji (bardzo kiepskiej z reszta).
Ja sie pytam co to ma znaczyc?! Ja rozumiem krotką modlitwe po jedzeniu ale nie caly różaniec!!
Nie dajmy sie kapelanowi zwariowac! Człoweik wraca ze szlaku wieczorem zmeczony i musi stac ponad pol godziny odspiewujac rozaniec!
Przestrzegam szczegolnie mlodych chlopcow w wieku 10-18 lat. Odniosłam wrazenie ze kapelan woli chłopcow.Taka jest prawda wiec dziewczyny mam nadzieje ze was troche uspokoiłam.
A chłopcy no coz... Najlepiej sie nie narazac i robic cokolwiek ksiadz rozkaze bo jaknie to moze byc ciezko.
Od nocnych niezpowiedzianych wizyt po czyszczenie ubikacji wlasna szczoteczka do zebow(radze wziasc kilka).

Pozatym nie oszukujmy sie gosc ma takie wtyki ze go nikt nie ruszy.Przeciez dla niego to jest raj! Tyle mlodziezy! Ma w czym wybierac.
Ale ogólnie za ta kase to nie mozna sie spodziwac z byt wiele.
OGROMNYM PLUSEM JEST TO ŻE SCHRONIKSO ZNAJDUJE SIE PRAKTYCZNIE NA SAMYM SZLAKU. Złe warunki rekompensuja piekne zapierajca dech w piersiach widoki na poblikie szczyty. Pozdrawiam!.

Ponizej zamiesczam zdjecie najlepszego pokoju w schronisku zajete przez moich kolegow.
Nawet kraty w opnach tam mieli!
I kaloryfer ktory z pewnoscia nie dzialal.
http://img14.imageshack.us/img14/3408/imgp6114m.jpg

Ostatnio edytowany przez agnieszka123 (Dzisiaj )

Offline

 

#9 Dzisiaj

ona

Użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam

PRZEDSYLAM WAM ZDJECIE UBIKACJI PO WYSPRZATANIU PRZEZ MOJEGO KOLEGE!!!! SKANDAL, TAKIEGO CZEGOS NAWET W RUMUNI NIE MA

http://img707.imageshack.us/img707/1281/image0458.jpg

TAK WYGLADALY NASZE POKOJE - SKANDAL

http://img291.imageshack.us/img291/1627/imgae0458.jpg

http://img52.imageshack.us/img52/4871/imgae0459.gif

LUDZIE NIE JEDZCIE TAM!!!

Offline

 

#10 Dzisiaj

robercik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam

Ja dorzucam fotkę czegoś co łaziło po moim kumplu w nocy.
To podobno jakiś Krocionóg Bieszczadzki. Było tam tego więcej.
Nie wiem czy to prawda ale mówią że w ramach oszczędności Kapelan robi z tego kolacje.
Całkiem nieźle smakuje   


http://img260.imageshack.us/img260/3024/f22a98f03ae4c009.jpg

Ostatnio edytowany przez robercik (Dzisiaj )

Offline

 

#11 Dzisiaj

zeberka124

Użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam

Witam prosiliście o zdjęcia więc umieszczam tutaj ubikację polową, która również jest objęta nakazem sprzątania, a gdy się przepełni to ksiądz kapelan daje łopatę tzw. "sipę" i trzeba usunąć odchody na pobliski kompost http://img694.imageshack.us/img694/8226/wychodekpolnywetlina.jpg

Offline

 

#12 Dzisiaj

bob marley

Nowy użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam

remont by sie wkoncu przydal tego schroniska chociaz ciezko to nazwac schroniskiem
http://www.lubin.pl/files/newsphotos/621b2717515103c4d868c55dd3cd2691.jpg

Ostatnio edytowany przez bob marley (Dzisiaj )

Offline

 

#13 Dzisiaj

Wojtus 9

Nowy użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam

Witam serdecznie wszystkich!

Tak sie składa że jak i wy miałem okazje przebywac na terenie tego schroniska! Byłem tam około rok temu gdzies w maju na wycieczce klasowej. Wycieczka zapowiadała sie super ale jak sie poźniej okazało nie było tak super! Przezylismy szok gdy zobaczylismy to schronisko. na poczatku myslelismy ze to jakis opuszczony zwykły stary budynek ale jak sie poxniej okazało było inaczej. Nie moglismy uwierzyc własnym oczom. Po wejsciu pierwsze co odczułem to była nie przenikliwa won! gdy zaszłęm dalej smierdziało coraz bardziej, jak sie potem okazało przedewszystkim z łazienki, jesli mozna takawa łazienke tak nazwac. warunki okropne wrecz spartanskie, swąd nie do wytrzymania, postanowilismy z tego poodu spac na dworze lecz jak sie potem okazało zaczeło styrasznie padac jak to o tej porze roku. Wiec musielismy wrocic do srodka. było bardzo zimno wiec zbieralismy sie w kupy zeby było troche cieplej bo jak to mowia górale : "w kupie siła" jak sie potem okazało mielsimy stycznos dosłownie z kupa- w łazience była wszedzie  poporstu totalna wiocha,  dobrze ze nocowalismy tam tylko jeden dzien bo na druga noc nie mielibysmy sie gdzie podziac a tam napewno bysmy nie wrocili. Co moge powiedziec o tym schronisku? : smrud, brud, chamstwo i ubustwo. Nawet kowboje kilka wieków temu w takich warunkach nie przebywali chodz im tez nie było łątwo. Co moge jeszcze powiedziec? jesli juz decydujecie sie na takie ekstremalne warunki to bardzo ciepło sie ubierzcie, warto tez zabrac ze soba trocvhe wody w jakies butelce czy cos bo tam  jest jakas metna troche ktowie co w niej siedzi. Widze wrzuciliscie zdjecia z tego schroniska, dobrze ze nie wrzuciliscie niektorych z łazienki bo do takich rzeczy trzeba miec głowe na karku i mocne nerwy. Dyrektor tez jak inni wspominali był naprawde dziwny, z pewnoscia moge powiedziec ze takie sytuacjie mogły miec miejsce.
aha i jeszcze jedno mielsimy zamowiona kolacjie ktorej ostatecznie z niewiadomych przyczyn i tak nie mielsimy. Wszystkim ktorzy zamiezaja tam pojechac stanowczo odradzam tego pomysłu!!!! Naprawde nawet prawdziwi górale, kowboje czy murzyni nie wytrzymali by tam dłuzej niz tydzien.. My bardzo żalowalismy bo zepsuło nam to cała wycieczke. PRzydało by sie tak wogle zgłosic ta sprawe do sanepidu cczy gdzie i ukazać światłu dziennemu ta poruszajaca sprawe !!! tak dłuzej nie moze byc!!
Pozdrawiam.

Online

Offline

 

#14 Dzisiaj

 agnieszka123

Użytkownik

Skąd: Katowice
Zarejestrowany:
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam

bob marley obawiam sie ze to zdjecie zostalo zrobione juz po remoncie.Co prawda mial on miejesce w 1990 roku ale wazne ze budynek byl odnawiany .I nie ma co liczyc na nowy. Zwlaszcza ze wspanialy dyrektor przepija cala kase z kolegami zulami. Moja kolezanka zaprawiona turystka byla w tym schroniksu jeszcze przed remontem i mowila ze warunki znacznie sie poprawily.Jescze kilka lat temu nie bylo wody bieżącej ani wychodka.Takze jest postep.

Nie wiem czy forumowicze słyszeli, ale kapelan jest tak zdegenerowany ze podobno zapina swoich kolegow gdy ci upojeni wodka tudziez denaturatem nie zwazaja na otaczajacy ich swiat.
Ale zaznaczam ze jest to niepotwierdzona informacja chociaz jak dla mnie wydaje sie bardzo prawdopodobna.
Nie zdziwcie sie gdy po obudzeniu zobaczysie nad swa twarza "pyte" kapelana.


Uwazajcie!

Offline

 

#15 Dzisiaj

ona

Użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam

MAM JESZCZE KILKA FOTEK UBIKACJI W KTOREJ BYLA MUSZLA, LECZ BYLA ONA NIEDOSTEPNA... NA ZDJECIU WIDAC CZEMU...


http://img685.imageshack.us/img685/5536/1116540.jpg


WSROD TYCH WSZYSTKICH NEGATYWOW JEST KILKA POZYTYWOWO - MIANOWISCIE NIEZ ZDJECIE JAKIE ZROBILA KOLEZANKA "SZANOWNYM PANOM ZULOM" W SCENIE "SKUTKI LIBACJI ALKOHOLOWYH"


http://img690.imageshack.us/img690/4857/sracz.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.djsoul.pun.pl www.humans.pun.pl www.radio-exsounds.pun.pl www.polski-zwiazek-wampirow.pun.pl www.anielskametanoia.pun.pl